Uitslagen van de Ronde van Riethoven

(Volledige uitslagen onderaan de pagina)

Elite/Beloften – Heren

  1.  Benjamin Sydlik
  2.  Jelmer Asjes
  3.  Koos Jeroen Kers

UCI Elite/Beloften – Vrouwen

  1. Nina Kessler
  2. Yara Kastelijn
  3. Evy Kuijpers

Kempen Cup

  1. Mike Verhoeven
  2. Sem Elders
  3. Teun van Poppel

Riethovens Klassement:

  1. Joost Janssen
  2. Pim van Herk
  3. Jack Gommers

Dikke banden race:

Groep 3/4

  1. Lennon Verhees
  2. Joep van Dommelen
  3. Chris van Herpen

Groep 5/6

  1. Floris Janssen
  2. Paul Verhoeven
  3. Joep Keeris

Groep 7/8

  1. Casper Janssen
  2. Gust Keeris
  3. Arjan Verhoeven

Kempen Cup Klassement:

  • Ronde van Veldhoven, zaterdag 20 mei : Verslag & uitslag
  • Ronde van Westerhoven, zaterdag 27 mei : Verslag & uitslag
  • Ronde van Riethoven, maandag 19 juni : Verslag & uitslag
  • Ronde van Hapert, dinsdag 20 juni : Verslag & uitslag
  • Ronde van Bladel, zaterdag 24 juni
  • Ronde van Luyksgestel, maandag 26 juni
  • Ronde van Bergeijk, dinsdag 11 juli
  • Ronde van Duizel, maandag 31 juli
  • Ronde van Steensel, maandag 14 augustus
  • Ronde van de Weebosch, zaterdag 2 september
Ronde van Riethoven

Resultaat van Elite-Mannen/Beloften – 2017-06-19 18:30:00 – wedstrijd

Pos Voornaam Achternaam Nr. Ronden Tot. Tijd Verschil Woonplaats
1 Benjamin Sydlik 37 33 2:03:37.000 WASSENBERG
2 Jelmer Asjes 2 33 2:03:44.417 7.417 Wormerveer
3 Koos Jeroen Kers 18 33 2:03:48.764 11.764 AMSTELVEEN
4 Jordi Talen 46 33 2:03:48.932 11.932 SPIJKENISSE
5 Witten Anthonise 50 33 2:03:49.826 12.826 DORDRECHT
6 Mark Olieman 49 33 2:03:49.845 12.845 Leende
7 Bryan Bouwmans 38 33 2:03:50.000 13.000 GEMERT
8 Lieven Anthonise 1 33 2:03:51.565 14.565 Dordrecht
9 Bjorn van der Heijden 12 33 2:03:51.848 14.848 SCHAIJK
10 Lars van de Vall 31 33 2:05:16.818 1:39.818 Heemstede
11 Bryan van Rutten 51 33 2:05:17.125 1:40.125 ROOSENDAAL
12 Koen van de Klundert 20 33 2:05:19.586 1:42.586 WOENSDRECHT
13 Pieter van Oirschot 24 33 2:06:21.717 2:44.717 BEST
14 Robbie Gevers 9 33 2:06:21.845 2:44.845 SCHIJNDEL
15 Abe Celi 5 30 1:55:09.211 3 Ronden OOSTERHOUT
16 Ferdi Frijters 8 30 1:55:10.003 3 Ronden BERKEL-ENSCHOT
17 Merijn Korevaar 53 30 1:55:13.637 3 Ronden GROOTAMMERS
18 Nol van Loon 23 30 1:55:14.539 3 Ronden Breda
19 Michael-Angelo Romana 26 30 1:55:15.025 3 Ronden TILBURG
20 Rowan Bergmans 3 27 1:45:23.893 6 Ronden MAREN-KESSEL
21 Jandrich Kotze 40 27 1:45:23.902 6 Ronden
22 Tom Jansen 16 27 1:45:24.279 6 Ronden Steenbergen
23 Jandre Storm 39 27 1:45:24.412 6 Ronden Zuid-Afrika
24 Marc Janssen 44 27 1:45:24.548 6 Ronden EDE
25 Frank Lathouwers 21 27 1:45:25.446 6 Ronden SINT-OEDENRODE
26 Jorrit de Haas 11 27 1:45:25.502 6 Ronden EERSEL
27 Rick Craenen 6 27 1:45:25.676 6 Ronden NEDERWEERT
28 Florian Smits 45 27 1:45:25.781 6 Ronden AMSTERDAM
29 Geert Smits 30 27 1:45:25.793 6 Ronden VELDHOVEN
30 Jeffrey Doornbusch 7 27 1:45:25.917 6 Ronden BREDA
31 Niels Verbruggen 47 27 1:45:26.508 6 Ronden NUENEN
32 Guus Pril 25 27 1:45:26.639 6 Ronden BEST
33 Jan-Willem Kamphof 17 27 1:45:27.240 6 Ronden Eindhoven
34 Peter de Winter 34 27 1:45:31.968 6 Ronden WOLPHAARTSDIJK
DNF Matthew Upton 43 20 1:13:58.245 DNF Landgraaf
DNF Marc Kivits 19 20 1:18:15.317 DNF SCHIJNDEL
DNF Roland van der Sloot 29 18 1:14:32.813 DNF ‘s-Hertogenbosch
DNF Paul Gruithuijzen 48 16 1:02:28.228 DNF BREUGEL
DNF Mike van Herk 13 14 57:47.931 DNF BERGEIJK
DNF Erik Lathouwers 22 7 26:40.848 DNF SINT-OEDENRODE
DNF Alwyn Steenkamp 41 5 20:00.113 DNF Zuid-Afrika
DNF Julien van Winden 52 3 13:27.383 DNF Breda
DNF Lex Nederlof 36 DNF LAMPHUN
DNS Roel Verhoeven 32 DNS VINKEL
DNS Mitchell Huenders 15 DNS MAARN
DNS Ruben Hoogland 14 DNS ROTTERDAM
DNS Dirk van Schalen 28 DNS HELMOND
DNS Ronan van Zandbeek 35 DNS SCHIJNDEL
DNS Joost van Wijngaarden 33 DNS NIJMEGEN
DNS Wouter Ruchtie 27 DNS Utrecht
DNS Rob van Broekhoven 4 DNS ROOSENDAAL
DNS Robbert de Greef 10 DNS GELDROP
DNS Jason van Dalen 42 DNS ‘S-GRAVENZANDE

 

Wielerronde van Riethoven

Resultaat van (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. – 2017-06-19 16:30:00 – wedstrijd

Pos PIC Voornaam Achternaam Nr. Ronden Tot. Tijd Verschil Woonplaats
1 1 Nina Kessler 9 22 1:32:19.176 Velserbroek
2 1 Yara Kastelijn 8 22 1:32:27.598 8.422 Neerkant
3 2 Evy Kuijpers 11 22 1:33:24.222 1:05.046 LIEROP
4 2 Melanie Klement 10 22 1:33:24.254 1:05.078 Diphoorn
5 3 Jeanne Korevaar 23 22 1:33:24.805 1:05.629 GROOT AMMERS
6 1 Susanne Meistrok 33 22 1:33:25.160 1:05.984 ELSHOUT
7 4 Femke Geeris 4 20 1:27:44.367 2 Ronden GELDROP
8 5 Kylie Waterreus 31 20 1:27:44.493 2 Ronden ULESTRATEN
9 3 Ymke Stegink 18 20 1:28:30.243 2 Ronden HEUSDEN
10 4 Veerle Goossens 5 20 1:28:30.307 2 Ronden BAKEL
11 5 Britt Teunissen 20 20 1:28:30.446 2 Ronden YSSELSTEYN LB
12 6 Merel Hofman 25 20 1:28:30.886 2 Ronden BLEISWIJK
13 6 Sandra van Veghel 21 20 1:28:30.956 2 Ronden ESCH
14 7 Moniek Tenniglo 24 20 1:28:31.091 2 Ronden ALBERGEN
15 8 Judith Bloem 2 20 1:28:31.124 2 Ronden Apeldoorn
16 9 Maud Kaptheijns 7 20 1:28:31.227 2 Ronden WESTERHOVEN
17 1 Laura Verdonschot 22 20 1:28:31.306 2 Ronden LOMMEL
18 10 Winanda Spoor 17 20 1:28:32.469 2 Ronden APELDOORN
19 2 Amanda Jamieson 26 20 1:28:32.563 2 Ronden NIEUW ZEELAND
20 7 Bianca Lust 14 20 1:28:33.048 2 Ronden OOSTZAAN
21 1 Melissa Robinson 29 20 1:28:33.611 2 Ronden Landgraaf
22 8 Puck Moonen 34 20 1:28:33.881 2 Ronden LIEMPDE
23 9 Lizzy Witlox 32 20 1:28:37.093 2 Ronden EINDHOVEN
DNF 10 Nielske Bremmers 35 9 40:47.750 DNF VALKENSWAARD
DNF 3 Ayla Rudgley 30 7 30:43.258 DNF Australië
DNF 11 Sharon Dommanschet 3 3 14:32.349 DNF ROOSENDAAL
DNF 11 Esther van Leeuwe 13 2 11:26.104 DNF Krimpen aan den IJssel
DNF 12 Carleen Baas 1 4.399 DNF BLADEL
DNF 2 Jessica Lana 27 DNF Australien
DNS 13 Suzanne de Lange 12 DNS Borne
DNS 12 Sabine Hey 6 DNS Oosterhout
DNS 14 Hanneke Mulder 16 DNS Utrecht
DNS 15 Riejanne Markus 15 DNS ZWARTE KAT
DNS 13 Delore Stougje 19 DNS ZUIDLAND

 

Wielerronde van Riethoven
Locatie:centrum Riethoven
Datum:2017-06-19
Categorie:Kempen Cup Heren
Uitslag
Positie Rugnr Naam Woonplaats
1 3 Mike Verhoeven B 2360 Oud-Turnhout
2 25 Sem Elders Eindhoven
3 21 Teun van Poppel Tilburg
4 34 Joost Winters Bergeeijk
5 13 Paul Dekkers Gerwen
6 38 Oscar de Leeuw Eindhoven
7 23 Stijn van den Borne Hooge Mierde
8 2 Gerard van Ham Oostelbeers
9 1 Ruud Jacobs Veldhoven
10 8 Joep Rombouts Eindhoven
11 16 Hans Westerveld Luyksgestel
12 17 Johnny Bosmans Bergeijk
13 31 Gido Crutzen Eindhoven
14 33 Toon Hoeben Valkenswaard
15 18 Wil Boudewijns Bergeijk
16 20 Tim Wouters Ham
17 40 Ruud van Ballegooij Luyksgestel
18 65 Joost Janssen Riethoven
19 36 Peter Bierens Eindhoven
20 15 Anton Vervecken Arendonk
21 39 Tijn Seuntiens Bladel
22 22 Harm Rombouts Bergeijk
23 19 Ives Woters Ham
24 9 Sander Laseur Eindhoven
25 35 René van der Velden Veldhoven
26 32 Pieter Houwen Eindhoven
27 37 Thomas Verkooijen Eindhoven
28 62 Pim v Herk Riethoven
29 4 Rob Kouwenhoven Luyksgestel
30 69 Jack Gommers Riethoven
31 11 Jasper van Esch Eindhoven
32 60 Ben Hebing Riethoven
33 61 Wijnand v Dommelen Riethoven
34 64 Mary Smolders Riethoven
35 14 Harry Hoften Eersel
36 67 Jan Habraken sr. Riethoven
37 66 Frans v Eijck Riethoven
38 68 Martien Aarts Riethoven
39 70 Cor Keeris Riethoven
40 63 Jan Habraken Riethoven
DNF 7 Bart Petersen Eersel
DNF 24 Giel Muller Bergeijk
DNF 12 Jacob de Groot Riethoven
DNF 5 Joost Katoen Eindhoven
Sponsors
  • Logo_JumboBergeijk
  • Logo_PLUS_Dommelen
  • Logo_GeldWoning
  • Renders
  • ProefMeNu
  • logo_veco
  • MultiFix_logo_PMS288_naar_FC
  • Bij de Neut
  • Logo_GDPW_1000px
  • beukers
  • Bruns_logo
  • anno54
  • 16-Jun-16 16-54-45
  • verhoeven
  • meerveldhoven
  • sengers metaal
  • zelst
  • van loon
  • inno
  • i level
  • hoeks
  • geudens
  • w heeren
  • kemi
  • Aqualon